مؤسسات کاریابی در هلند آژانس هایی هستند که توسط شرکت ها و سازمان ها استخدام می شود تا کارمندان مناسب برای آنها پیدا کند. اکثر کارفرمایان استخدام خود را برون سپاری می کنند، زیرا منابع و تخصص لازم برای یافتن و جذب بهترین استعدادها را برای خود ندارند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد مؤسسات کاریابی در هلند بیشتر صحبت کنیم، پس تا پایان این مقاله کوتاه ما را همراهی کنید.

مؤسسات کاریابی چه کار می کنند؟

مشاوران در مؤسسات کاریابی سعی می‌کنند نامزدهای هر شغل را با موقعیت‌های خالی شغلی مربوطه مطابقت دهند. این کارمندان با یافتن فرصت های جدید، صحبت با نامزدهای بالقوه، ارائه مشاوره در مورد رزومه و گاهی کمک به داوطلبان برای آماده شدن برای مصاحبه، فرآیند کاریابی را مدیریت می کنند.

هزینه مؤسسات کاریابی چقدر است؟

هزینه کاریابی هزینه ای است که کارفرما در صورت ارجاع موفقیت آمیز به آژانس کاریابی پرداخت می کند. هزینه ها معمولاً به عنوان درصدی از حقوق سالانه کارمند پرداخت می شود. هزینه های استاندارد استخدام بین 15 تا 20 درصد در اولین حقوق سالانه یک نامزد یا کاندیدا متغیر است. در برخی موارد، زمانی که پر کردن موقعیت‌ها سخت است، این میزان بالاتر است.

مؤسسات کاریابی چگونه کار می کنند؟

آژانس‌های کاریابی برای شرکت‌ها کار می‌کنند تا نامزدهای واجد شرایط را برای پر کردن موقعیت‌های شغلی خود را پیدا کنند. آژانس‌های استخدام از پایگاه‌های اطلاعاتی برای جستجوی افرادی استفاده می‌کنند که معیارهای خاصی را دارند و فرصت‌های شغلی را به صورت آنلاین برای متقاضیان با مهارت‌های مناسب ارسال می‌کنند. پایگاه های داده مانند لینکدین و وب سایت های مشابه. یافتن متقاضیان واجد شرایط، انجام مصاحبه شغلی با متقاضیان و مذاکره درباره حقوق می تواند در هزینه و زمان شرکت ها صرفه جویی کند.

علاوه بر این، یک موسسه کاریابی مسئول بیشتر فرآیند استخدام است. این شامل نوشتن شرح شغل، بررسی و مرتب سازی از طریق برنامه ها و ارسال لیست مشاغل در مرتبط ترین وب سایت ها است. شرکت در مراحل پایانی فرآیند استخدام بیشتر درگیر می شود زیرا آنها تصمیمات نهایی را در مورد اینکه چه کسی شغل را دریافت می کند، می گیرد.

در ادامه به معرفی چند موسسه کاریابی مشهور در هلن می پردازیم:

Undutchables

 پیشگام در استخدام پرسنل بخش تجارت بین المللی در هلند است.

Adams Multilingual Recruitment

این موسسه با شرکت های بین المللی مستقر در هلند و با جویندگان کار از هر ملیتی هماهنگی دارد. این موسسه کاریابی در هلند با بیش از 25 سال کار در بازار کار هلند، چند زبانه است و فرهنگ هلندی و بازار کار را به خوبی می شناسد.

WeAreXena

Xena  یک آژانس استخدام فناوری در برلین و آمستردام است که با شرکت هایی کار می کند که متعهد به پیشرفت زنان در فناوری هستند.  این موسسه کاریابی به زنان کمک می کند تا در زمینه مهندسی، تولید و رهبری کار مناسب خود را پیدا کنند. همچنین این آژانس کاریابی 12.5 درصد از سود خود را در آموزش دختران و زنان در STEM سرمایه گذاری می کند.

SCM

با استفاده از شبکه جهانی خود، می‌تواند مطابقت کامل را برای پست‌های بین‌المللی نظیر هیئت مدیره، مدیر و مدیریت ارشد در مدیریت زنجیره تأمین، لجستیک، تولید و عملیات شناسایی کند. محرک اصلی این شرکت کاریابی یافتن تناسب بهینه میان کارفرما و جوینده کار است.

سیاه‌گوش آبی

مأموریت این موسسه افزایش رشد، ارزش و فرصت ها برای موفقیت مستمر فردی، مشتری و شرکت است. این موسسه کاریابی در هلند این کار را در حالی انجام می‌دهد که مکانی امن، حرفه‌ای، سرگرم‌کننده و با ارزش برای کار و رشد فراهم کرده است. شعار این موسسه این است که با سرمایه گذاری روی افراد، برای آینده سرمایه گذاری می کنیم.

Page Personnel

یک مشاور استخدام حرفه ای پیشرو است که متخصص در استخدام موقعیت های موقت، موقت تا دائم و دائم برای SME ها و شرکت های چند ملیتی در بخش های مختلف است.

سوالات متداول

آیا میتوان از موسسات کاریابی هلند استفاده کرد؟

برای پیداکردن موقعیت های شغلی با ویزاهای مختلف میتوانید از موسسات کاریابی هلند استفاده کنید

معروف ترین موسسات کاریابی هلند

Adams Multilingual Recruitment و Page Personnel شناخته شده ترین موسسات کاریابی هلند هستند